Księga gości

Nowy wpis

Iza i Jarek Radom 2017-09-20
Serdecznie polecamy p. Marka. Cudowny człowiek i świetny profesjonalista. Wraz z żoną zapewnili nam niesamowite wrażenia podczas ślubu. Zabawa była rewelacyjna. Sala pięknie podświetlona. Muzyka taka jaką chcieliśmy. Goście zachwyceni. Polecamy i pozdrawiamy ciepło. Iza i Jarek
Joanna i Mariusz Ożarów 2017-08-29
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poprowadzenie naszej imprezy weselnej. Spełnił Pan nasze oczekiwania, a goście byli zachwyceni zarówno oprawą muzyczną jak i oświetleniem. Super zabawy oczepinowe! :) Polecamy z całego serca. :)
Paweł i Agata Kraków 2017-05-17
Dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Podobnie jak goście jesteśmy zachwyceni Państwa praca. Dostaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat oświetlenia jak i samej imprezy. Potrafi Pan genialnie zachęcić ludzi do wspólnej zabawy. Weselne zabawy też były bardzo kulturalne i nikt nie czuł się zażenowany. Współpraca też się świetnie układała. Bardzo sympatyczni ludzie i lubią koty:) Pozdrawiamy!
Arkadiusz i Karolina Mirzec 2017-05-14
Dziękujemy serdecznie za zaskakująco dobre poprowadzenie wesela. Wszystko było zgodne z naszymi oczekiwaniami. Polecamy!
Kasia i Jarek Wola Szkucka 2016-10-31
Nie mogliśmy lepiej wybrać, pełen profesjonalizm od początku do końca, znakomite prowadzenie imprezy, super człowiek, każdy gość mega zadowolony a stworzona atmosfera pozostanie Nam w pamięci na zawsze! Dziękujemy jeszcze raz!
Justyna Mark Suchedniow 2016-10-11
Pan Marek spisał się na 5 :) skoczna muzyka ( rodzice byli pozytywnie zaskoczeni na początku woleli orkiestrę ...) goście zadowoleni jedyny minus to taki że noc była za krótka! Dziękujemy ! Justyna i Krzysztof
Anna Skowrońska Piaseczno 2016-08-17
Bardzo dziękujemy Panu Markowi i żonie za perfekcyjne przygotowanie i poprowadzenie naszej imprezy weselnej :) Pozdrawiamy, Ania i Piotr
Anna i Rakesh Dwor Polski 2016-08-10
Bardzo dziekujemy Panu Markowi za super wesele. Goscie bawili się naprawde dobrze, a po weselu slyszalam same pozytywne komentarze o Panu Marku. POlecam!
Agnieszka i Maciek Niekłań Wielki 2016-08-09
Wybór oprawy muzycznej na wesele to poważna sprawa. Każdy chciałby, aby goście bawili się do utraty tchu... i tak właśnie było u nas. Pan Marek poprowadził wesele jak należy, spełniał muzyczne zachcianki i wyczuł gusta gości. Bardzo dziękujemy i z pewnością polecamy. Aga i Maciek
Żaklina i Jacek Obidzińscy Serock/Warszawa 04.06.2016 2016-06-27
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie weselnej uroczystości. Było tak jak sobie wymarzyliśmy. :) Kilka zabaw przeprowadzonych profesjonalnie. Mieliśmy nawet marsz weselny i sto lat przed wejściem do sali weselnej dzięki bezprzewodowej kolumnie. Dziękujemy również za pomoc w doborze pierwszej piosenki, a żonie Pana Marka za magiczne i nastrojowe oświetlenie całej sali . Pozdrawiamy :)

Copyright 2010-2013 Marek Grosicki. Projekt i wykonanie krknetwork.pl